Menu
Your Cart

Delivery Information

Teslimat

 

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler ödemenizin gerçekleşmesini takiben en geç 3 iş günü içinde kargoya verilecektir. Gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişler teslimat adresinize göre 1 - 3 gün içinde kargo şirketi tarafından teslim edilir. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınacaktır. Belirli bir sipariş miktarının üzerinde bedava sunulan Kargo hizmet tedarikçisinin seçimi tarafımızca yapılmaktadır.
Geç teslim edilecek ürünler olması durumunda tarafınıza bildirilecek ve stokta olmayan ya da bir şekilde tedarik edilemeyen ürünler söz konusu olması durumundaysa sizin tercihinize göre siparişiniz iptal edilecek ya da bu ürünlerin para iadesi gerçekleştirilecektir. Kargo şirketlerinden kaynaklanan gecikmelerden şirketimiz sorumlu değildir.

 

Önemli Hususlar

1. Alıcı kargo bilgilerini eksiksiz ve doğru vermekle yükümlüdür.

2. Alıcının hatalı olarak verdiği bilgiler nedeniyle kargonun iadesinden firmamız sorumlu tutulamaz.

3. Alıcının gönderisini zamanında teslim almaması nedeniyle yaşanan iade ve aksaklıklardan firmamız sorumlu tutulamaz

4. Kargolar taşıyıcı firma sigorta güvencesi ile taşınmaktadır. Bunun yanı sıra siz değerli müşterilerimizin de paketi teslim alırken açarak ürünlerin zarar görmediğini kontrol etmeniz,Paket veya ürün zarar görmüş ise mutlaka kargo görevlisine tutanak tutturularak ürünün teslim alınmaması gerekmekte ve firmamızla iletişim kurulması gerekmektedir. Tutanak tutulmaması halinde paketinizin size sağlam ulaştırıldığı kabul edilir. Tutanak tutulmadan alınmış hasarlı ürünler firmamızca ve kargo firmasında sağlam ulaştığı kabul edilmekte olup bedel iadesi yapılmayacaktır. Sipariş iptali için ürünün tarafınızca teslim alınmadan iptalin gerçekleştirilmesi veya siparişin iptal edildiği bildirilerek teslim alınmadan aynı kargo elemanı ile iade edilmesi zorunludur. Aksi halde hijyenik sebeplerle sipariş iptali kabul edilmeyecek ve iade yapılmayacaktır.

5. Kargonun alıcıya ulaşamaması durumunda bıraktığı 3. şahıslar firmamız bilgisi dışında olacağından bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.

6. Kargonun alıcıya ulaşamaması, alıcının teslim yerinde bulamaması gibi konular firmamız sorumluluğunda değildir.

7. Kargoda yaşanabilecek gecikmeler firmamız sorumluluğunda değildir. Firmamız müşterimiz tarafından kargo bilgilerini talep edildiğinde vermekle yükümlüdür.

8. Teslimat yapılacak yerde kargo şubesinin bulunmaması nedeniyle alıcının merkezi kargo şubesine çağrılması firmamız sorumluluğunda değildir. Kargo şirketleriköylere ve bazı ilçelere taşıma yapmamaktadır. Müşteri kargo firmasının bulunduğu bölgede mevcut olmaması durumunda hizmet veren kargo ile ürünü isteme hakkına sahiptir ve bunu sipariş sırasında belirtmelidir.

9. Ürünün zamanında ulaşmaması durumunda iletişim numaralarımızdan bize ulaşılarak paketin takibi yapılabilmektedir.

10. Siparişlerinizi kargoda yaşanabilecek gecikmeleri göz önüne alarak veriniz.

11. Bedava Kargoların taşımasını yapacak firma tarafımızca belirlenmektedir.