Menu
Your Cart

Returns Policy

karabatak.com adresinden satın almış olduğunuz ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden, ürünün size teslim tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde bizimle temasa geçerek iade edebilirsiniz. İade talebinizi ve ürünle alakalı probleminizi geri iade sayfasında bulunan formu doldurarak ya da bize email atarak bildirebilirsiniz.


 Geri iade ile ilgili aşağıdaki hususları dikkate almanızı rica ederiz :

·                - Ürün(ler) orjinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollamanız gerekmektedir.

·                - Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.

·                - Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde alınamamaktadır.

·                - Ürünün iade etmeden önce tarafımızdan onay verilmesini ve kargo firmasına bildirilmesi gereken kodun gönderilmesini bekleyiniz.

·                İade alınan ürün için ödemiş olduğunuz bedel, 10 gün içinde, ödemeyi yapmış olduğunuz yöntem doğrultusunda (kredi kartınıza iade veya banka hesabınıza EFT/Havale) tarafınıza iade edilecektir.Geri İade gönderimleriniz için kullanılacak Kargo Firması ve Kullanılacak Kargo Hesap Numarası olmadan geri gönderim yapmayınız.